Teslimat Bilgileri

Siparişini verdiğim davetiye ne zaman elimize ulaşır?

Davetiyeler 1 günde hazırlanarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir. 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Firmamızın Aras kargo firması ile anlaşması bulunmaktadır. 

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri gönderilmektedir.

Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

 Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

350 TL ve üzeri Siparişler de Kargo Ücretsiz 349 TL ve Altındaki Tutarlar Karşı Ödemeli Davetiyenizi Teslim Alırken Ödeyebilirsiniz

 Siparişim hasarlı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, `Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.` gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.

(Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )

Davetiyelerinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

    
ÖNEMLİ : Elinize hasarlı ulaşan davetiyeyi size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz.

Gelen ürün kusurlu, ne yapmalıyım?

Eğer gelen ürün bizden kaynaklı hatalıysa hemen www.davetiyeleronline.com mağazasına  Aras kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza yeni ürün gönderilecektir.

Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?

Siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz.

Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Türkiye´nin ve dünyanın  her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Ürünlerin teslimatları yalnızca çalışmakta olduğumuz kargo firmasının bulunduğu bölgelerde yapılabilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde teslimat yapılamadığından dolayı, müşterilerimizin paketin ulaştırılabildiği kargo şubesine giderek paketi elden teslim almaları gerekebilmektedir.

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?

Tabi'ki verebilirsiniz  dünyanın bir çok ülkesine davetiye ve nikah şekeri gönderimi yapıyoruz  davetiye ve nikah şekeriniz en geç 3-5 gün içinde belirtmiş olduğunuz ülkeye adresinize kadar teslimatı yapılmaktadır kargolarınızı size verçeğimiz kargo takip koduyla anlık olarak davetiyeleriniz hangi gün ve tarihte çıktı hangi ülkede  olduğunu yine anlık olarak görebilmektesiniz

Firmanızdan Sipariş Verebilirmiyiz

Davetiye Siparişlerinizi firmamızdan verebilirsiniz. firmamızdan yada online verdiğiniz siparişleri firmamıza ulaşarak teslim de alabilirsiniz.

     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      www.davetiyeleronline.com