DAVETİYE MODELLERİ

2023 davetiye modelleri 15.000 çeşit birbirinden farklı davetiyelerin bulunduğu her bütçeye her zevke hitap eden her geçen gün sürekli güncellenen modellerimiz wep sitemizde düğün, nişan, nikah, sünnet davetiyelerine wep sitemizden inceleyebilir online sipariş verebilirsiniz. Bir günde sloganıyla başlattığımız davetiye satışımıza sizlere en erken sürede ulaştırmak için 1 günde davetiyenizi hazırlayıp belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz dilerseniz sizlerde mağazamıza gelerek davetiye çeşitlerine bakıp sipariş verebilirsiniz.

davetiye modelleri

İstanbul Bağcılar da 2000' li yılların başında yerli matbaa olarak faliyet gösteren matbaa firmamız çalışan vakit bulamayanlar için online davetiye wep sitesi kurarak türkiye' nin ve avrupanın bir çok noktasına online davetiye göndermeye başlamıştır gerçekten online davetiye büyük bir eksikliği gidermiş olup davetiyeleronline.com olarak büyük bir açığı kapatmış olup hem sektörde ilk olmanın hemde e-ticaret sektöründe ilk olma özelliğini taşıdık bir ilki gerçekleştirerek müşterilerimize her yıl yeni davetiye modelleriyle davetiye markası olmayı başardık 30 kategoride, 15.000'den fazla davetiye çeşitleriyle düğün davetiyesinden nikah davetiyesine nikah şekerinden sünnet davetiye kadar kaliteden asla ödün vermeden 1 günde sloganıyla sizlere buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Düğün Davetiyesine Neler Yazılır?

Düğün davetiyesi siparişi verirken dikkat edilmesi gereken hususların başında gelin adı damat adı davetiye sözü yer almaktadır yine çok dikkat edilmesi gerek bir husus aile isimleri genellikle çiftler soyisim kullanmayı tercih ediyor. Çelik ve Yerli Aileleri şeklinde ama aile büyüklerinin tepkilerine neden olduklarından dolayı Ayşe - İbrahim Yerli gibi anne adı baba adı isim soyisim yazılması daha önemlidir. Düğün kına nikah bilgilerini de eksiksiz yaptırmak çokça önemlidir. Öncelikle tarih sıralamasına göre kına tarih gün ay yıl saat şeklinde 10 Ekim 2023 Pazar Saat:19:00 - 23:00 gibi düğün salonu adı ve adresi telefonu yazılması gerekiyor düğün içinde düğün tarih gün ay yıl şeklinde tekrardan yazılması gereken bir başka husus. Davetiyelerinize not olarak da bilgi ekletebilirsiniz örnek Kına bayanlara özeldir. gibi kız evinden otobüs hareket edecektir yada damat evinde otobüs hareket edecektir gibi notlarlar düşülebilir.