Davetiye satış şartları;

 

Davetiye siparişleri en az 100 ve 50 katları şeklinde sipariş verebilirsiniz. (100,150,200,250)

sayın müşterilemiz bazı davetiyelerde ekran görüntüsü ile davetiye orjinali arasında  ton farkları olabilir.

davetiyenin içeriğinde aksesuar var ise fiyatlara kurdela, zarf, dahildir.

Davetiye aksesuarlarının birleştirilmesi ve zarflama işlemi müşteriye aiittir.

Davetiye tasarımının onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

 

Davetiyenin hazırlanma süreci davetiye tasarımının onayı alındıktan sonra ofset baskılarda 1-2 iş günüdür,

Fiyata davetiye baskı kalıp bedeli olarak 150.00 TL altınaki siparişlerde  20 TL eklenir. İstenirse varak baskı bedeli 100 TL dir.

Davetiye hazırlanması, davetiye ücreti hesabımıza yatırıldığı tarih itibari ile başlamaktadır.
 

Davetiye siparişinizi bağcılardaki mağazamızdan teslim alınabilir, haricinde anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Kargo ücreti 200 TL ve Üzerindeki siparişler Ücretsiz, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Yurtdışı siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerinde yaşanan sıkıntıdan ve gecikme  firmamız ve taşıyıcı kargo firmasının sorumluluğunda değildir. Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap tutmaktadır. Bu gibi durumlarda kargo firması ve www.davetiyeleronline.com  ile iletişim kurularak izlenecek yok hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan her davetiyenin  stoklarımızda mevcut garantisi yoktur. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.

Havale ve EFT ya da PTT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon,masraf vb tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 

Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.

Geri iade koşulları;.

Sitemizden aldığınız davetiyenin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz ya da anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen davetiyenin geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.   

İadeler mutlaka davetiyenin orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürün firmamız da incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.

Müşteri, www.davetiyeleronline.com  internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.davetiyeleronline.com  web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.

Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Tüm Sorularınız İçin

E-posta Adresi : info@davetiyeleronline.com 

Web Sitesi Adresi : https://www.davetiyeleronline.com

Adres: Kirazlı Mah. Zübeyde Hanım Cad .1155 Sok .No:4/A Yunus Emre Köprüsü Bağcılar / İST.

(Kuba Camii Yanı)

Telefon Numarası : +90 212 657 31 93 - 0535 715 27 82